RSS Kancelárie prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Administrative premises lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Büros, verwaltungsräume vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Ajánlataink (Üzleti és szolgáltatási helységek bérlet Nitra) helyezik AReality.sk Üzleti és szolgáltatási helységek bérlet Nitra. Szerviz Moja Realitka hoz AReality.sk - a legnagyobb ajánlatot az ingatlan Szlovákiában.

Ingatlan

Kerület
Járás
Település
Kategória
Alkat.
Típus
Ár -
Rendezés
Fulltext  
 
 
Megjelenített bejegyzések 1 - 1 1   megtalált
Előző 1 További

Irodahelység, Štúrova, kiadó, Nitra, Szlovákia

Irodák, adminisztrációs helységek, Bérlet, Nitra - Štúrova - Štúrova
Bérlet Irodák, adminisztrációs helységek 104 m2 Nitra Részlet 1 036,00 EUR/hónap (31 210,54 Sk/hónap)
Előző 1 További

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.